آیا او (خدا) برای بنده اش کافی نیست؟ (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶

پرفروش ترین فیلم آمریکا

http://wikifars.com/img/multimedia/america-blockbuster.jpg

 

فیلم‌ «هابیت: سفر غیرمنتظره» در آستانه خلق رکورد جدیدی در گیشه سینماهای آمریکا است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، فیلم سه‌بعدی «هابیت: سفر غیرمنتظره» ساخته پیتر جکسون به احتمال زیاد رکورد بهترین فروش‌ آغازین یک فیلم در ماه دسامبر را خواهد شکست.

به گزارش هالیوود ریپورتر، این فیلم در آستانه فروش ۸۲ تا ۹۰ میلیون دلاری قرار دارد که می‌تواند رکورد فیلم «من اسطوره هستم» ویل اسمیت را که در سال ۲۰۰۷ حدود ۷۷ میلیون دلار فروش داشت را بشکند.

البته کارشناسان معتقدند که حادثه تیراندازی در مدرسه در «نیوتاون» که به مرگ ۲۶ تن از جمله ۲۰ کودک انجامید،‌ می‌تواند این روند را متوقف کند.

فیلم «هابیت: سفرغیر منتظره» که از ۱۴ دسامبر در سراسر دنیا اکران می‌شود، عنوان اثری است که با الهام از داستان‌های «ارباب حلقه‌ها» ساخته شده و در حقیقت پیش‌درآمدی بر اولین سه‌گانه موفق «پیتر جکسون» دارد.

پروژه «هابیت» که قرار است به صورت یک سه‌گانه سینمایی ارائه شود، پرخرج‌ترین پروژه سینمایی دنیا را نیز یدک می‌کشد. این فیلم با پیشرفته‌ترین تکنولوژی تصویربرداری، با سرعت ۴۸ فریم در ثانیه فیلم‌برداری شده و به صورت سه‌بعدی ارائه خواهد شد. داستان «هابیت؛ یک سفر غیرمنتظره» در رابطه با افسانه‌ای است که در آن ۱۳ «آدم کوچولو» به همراه یک جادوگر و موجودی کوچک به نام “هابیت” روانه سفری پرمخاطره می‌شوند. آدم کوچولوها به دنبال بازپس گرفتن سرزمین‌شان از اژدهایی به نام «اسماگ» هستند.

قسمت‌های بعدی این فیلم نیز با عناوین «هابیت، نابودی اسماگ» و «هابیت، به آنجا رفتم و بازگشتم» به ترتیب در سال‌های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ اکران خواهند شد.